درباره ما

 

 

 

 به نام خالق زیبایی ها

 

 
حامی بازار موتورجستجوی خرید شماست و علاوه بر آن در دل خود یک بازار آنلاین از 5000 محصول زنجیره ی تولید کنندگان برند حامی را با هدف کمک به مددجویان و خانواده شان عرضه می کند. بنیاد تعاون زندانیان یک نهاد عام المنفعه با سابقه 65 سال خدمت رسانی می باشد که این مهم را در تمام این سال ها بدون دریافت بودجه‌ دولتی و به صورت خودگردان انجام داده است و اینک حامی بازار بعنوان یک شرکت استارتآپی مورد حمایت این بنیاد قراردارد. شما می توانید این محصولات را مستقیما از خود تولیدکنندگان خریداری نمایید. با آن ها در ارتباط باشید و سفارشات ویژه خود را ثبت کنید. 
 
محبت اقتصادی تئوری خواجه نصیرالدین طوسی محور فعالیت ها و الگوسازی حامی بازار است. در تئوری محبت اقتصادی همانطور که استادکاران و تولیدکنندگان کیفیتی بیش از انتظار شما و دستمزدشان را ارائه می کنند، از بخشی از سود خود نیز به نفع مددجویان و مشتریان می گذرند، پس شما با هر خرید در حامی بازار در هر حال ارائه ی محبتی اقتصادی هستید اما بصورت ویژه و دلخواه نیز می توانید مبلغی بیشتر از مبلغ هر خرید را مشخص کرده و پرداخت نمایید. این مبالغ با انتخاب شما در طرح های آزادسازی مددجویان جرائم غیرعمد یا دوره های حرفه آموزی ایشان استفاده می شود. (بخش انتخاب طرح ها توسط حامیان و مشتریان گرامی و داشبورد مشاهده ی وضعیت پیشرفت طرح ها در دست راه اندازی است.)
 
حامی بازار علاوه بر یک مارکت پلیس جهت خرید از تولیدکنندگان و فروشندگان آزاد، بصورت ویژه محصولات 2200 واحد تولیدی که نیروی کارشان از مددجویان تامین شده است را به شما معرفی می نماید.
 
بنیاد قاعده ی زیبایی در پرداخت حقوق و دستمزد مددجویان دارد بصورتی که نیمی از آن به خود مددجو و نیم دیگری از آن بحساب خانواده ایشان واریز می شود. از این رو شما با حمایت از برند حامی بصورت مستقیم در بهبود وضعیت خانواده مددجویان گام نهاده اید.
 
دوره های حرفه آموزی در 200 رشته فنی به هدف ورود به کارگاه های تولیدی و یا اشتغال پس از آزادی، یکی از مهم ترین فعالیت های بنیاد می باشد که چرخه ی ایجاد جامعه ای با استانداردهای کیفی بالا را در زنجیره ی فعالیت های صورت گرفته کامل می کند.
تیم حامی بازار با ارائه خدمات مذکور ، امیدوار است تا خود نیز سهمی در این محبت اقتصادی داشته باشد.
 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به حامی بازار می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک