درباره ما

 

حامی بازار ، حامی کالای ایرانی

کالای ایرانی سرچشمه ی هنر ایرانی

 

ترویج فرهنگ و کالای ایرانی وظیفه ی هر ایرانی است. فروشگاه خیریه ی  حامی بازار زیر نظر بنیاد تعاون زندانیان فعالیت می کند. حامی بازار قصد دارد با عرضه ی مستقیم تولیدات زندانیان علاوه بر کمک به آزادی مددجویان با جرائم غیر عمد، محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب را به دست شما مشتریان عزیز برساند.

با هر خرید شما ، درصدی از مبلغ واریزی برای آزاد سازی مددجویان ، درصدی برای کمک به خانواده ی آنان و درصدی نیز جهت گسترش امکانات حرفه آموزی در زندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

حامی بازار علاوه بر تضمین کیفیت محصولات تولیدی ، سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان به دستتان می رساند . تنوع بالای محصولات و عرضه ی مستقیم کالا ها سبب شده است ،کالاها با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر عرضه گردد.

محصولات تولیدی حامی از برترین مواد اولیه و توسط مجرب ترین حرفه آموزان مددجو ساخته شده است.

 

معرفی بنیاد تعاون زندانیان

بنیاد تعاون به منظور کمک به معاش مددجویان و خانواده آنها و همچنین تحصیل درآمد برای پرداخت دیه محکومین مالی ازطریق ایجاد کارگاههای تولید ، موسسات صنعتی ، مجتمع های کشاورزی ، دامپروری و شرکت های بازرگانی و خدماتی و در راستای حرفه آموزی و اشتغال تأسیس گردید .

این بنیاد فعالیت های خود را ازسال ۱۳۲۶ تحت عنوان کارخانجات ندامتگاه آغاز نمود و درسال ۱۳۳۳ اولین اساسنامه بنیاد تعاون به تصویب هیأت وزیران وقت رسید .

 

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به حامی بازار می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک