درباره ما

 

 

 

ترویج فرهنگ و کالای ایرانی وظیفه ی هر ایرانی است. استارت آپ خیریه ی  حامی بازار زیر نظر بنیاد تعاون زندانیان فعالیت می کند. حامی بازار قصد دارد با عرضه مستقیم تولیدات زندانیان علاوه بر کمک به آزادی مددجویان با جرائم غیر عمد، محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب را به دست شما مشتریان عزیز برساند.

با هر خرید شما،درصدی از مبلغ واریزی برای آزاد سازی مددجویان ، درصدی برای کمک به خانواده ی آنان و درصدی نیز جهت گسترش امکانات حرفه آموزی در زندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات تولیدی حامی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و توسط مددجویان حرفه ای تولید و ساخته می شود.

 

حامی بازار علاوه بر تضمین کیفیت محصولات تولیدی ، سفارشات مشتریان را به موقع به دست آنان می رساند. 

 

 

 

 

 

معرفی بنیاد تعاون زندانیان:

 

بنیاد تعاون زندانیان با ۶۵ سال سابقه با هدف توانمندسازی زندانیان برای بازگشت مجدد آنان به جامعه تأسیس شده است.

این نهاد عام المنفعه بدون دریافت بودجه‌های دولتی و به صورت خودگردان هم اکنون بالغ بر دو هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی صنعتی ، کشاورزی ، دامپروری ، آبزی پروری و خدماتی را در داخل ، پیرامون و بیرون از زندان های کشور اداره می نماید.

بنیاد زندانیان را در 4 گروه اشتغال نشسته ( کنار تخت و محل اقامت ) ، اشتغال در محیط بسته ( کارگاه های صنعتی و خدماتی داخل زندان‌ها ) ، اشتغال در محیط نیمه باز ( ۱۵ هزار هکتار اراضی پیرامون زندان‌ها و در فعالیت‌های کشاورزی ، دامپروری و آبزی‌پروری ) ، اشتغال در محیط باز یا اعزام به کار ( شهرک های صنعتی ، کارخانجات ، منابع طبیعی و شهرداری ها ) مشغول به کار نموده است.

با زندانی شدن افراد ، خانواده آنان بیشتر در معرض آسیب های اجتماعی قرار می گیرند.

 زندانیان در قبال کارها و فعالیت هایی که انجام می دهند از بنیاد حقوق و دستمزد دریافت می کنند. نیمی از حقوق و دستمزد زندانیان به حساب خانواده هایشان و نیمی دیگر برای تامین مخارج ضروری در زندان به حساب زندانیان واریز میشود.

زندانیان پیش از اشتغال در واحدهای تولیدی ، صنعتی ، کشاورزی و . . . در کلاس های حرفه آموزی و در 200 رشته فنی و حرفه ای آموزش های لازم را فرا می‌گیرند.

آموزش های زندانیان یا به صورت استاد ، شاگردی و مستقیماً توسط واحدهای تابعه بنیاد انجام می‌شود و یا به صورت سیستمی با مشارکت سازمان آموزش فنی حرفه ای ، سازمان زندان‌ها و بنیاد انجام می شود.

زندانیان پس از فراگیری آموزش ها در آزمون های تخصصی شرکت کرده و در صورت کسب امتیازات لازم از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گواهینامه دریافت می‌نمایند.

این گواهینامه ها پس از آزادی می‌تواند برای ادامه مسیر شغلی زندانیان مثمر ثمر واقع گردد

زندانیان هم اکنون ۳۰۰۰ نوع کالا و محصول را در ۱۴ گروه تولید می نمایند و این روند همچنان در حال افزایش است.

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به حامی بازار می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک