درباره ما

 

حامی بازار ، حامی کالای ایرانی

کالای ایرانی سرچشمه ی هنر ایرانی

 

ترویج فرهنگ و کالای ایرانی وظیفه ی هر ایرانی است. فروشگاه خیریه ی  حامی بازار زیر نظر بنیاد تعاون زندانیان فعالیت می کند. حامی بازار قصد دارد با عرضه مستقیم تولیدات زندانیان علاوه بر کمک به آزادی مددجویان با جرائم غیر عمد، محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب را به دست شما مشتریان عزیز برساند.

با هر خرید شما،درصدی از مبلغ واریزی برای آزاد سازی مددجویان ، درصدی برای کمک به خانواده ی آنان و درصدی نیز جهت گسترش امکانات حرفه آموزی در زندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات تولیدی حامی از برترین مواد اولیه و توسط مجرب ترین حرفه آموزان مددجو ساخته شده است.

 حامی بازار علاوه بر تضمین کیفیت محصولات تولیدی ، سفارشات شما را در اسرع وقت به دستتان می رساند . تنوع بالای محصولات و عرضه ی مستقیم کالا ها سبب شده است ،کالاها با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر عرضه گردد.

 

معرفی بنیاد تعاون زندانیان

بنیاد تعاون به منظور کمک به معاش مددجویان و خانواده آنها ،و همچنین تحصیل درآمد برای پرداخت دیه محکومین مالی ازطریق ایجاد کارگاههای تولید ، موسسات صنعتی ، مجتمع های کشاورزی ، دامپروری و شرکت های بازرگانی و خدماتی و در راستای حرفه آموزی و اشتغال تأسیس گردید .

این بنیاد فعالیت های خود را ازسال ۱۳۲۶ تحت عنوان کارخانجات ندامتگاه آغاز نمود و درسال ۱۳۳۳ اولین اساسنامه بنیاد تعاون به تصویب هیأت وزیران وقت رسید .

 

 

 

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به حامی بازار می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک