صندلی چپندر

صندلی چپندر

 • کد محصول:
  E121721
 • وضعیت:
  موجود
 • قیمت :
  1,534,000 تومان
 • تعداد:
  لوگو بنیاد تعاون زندانیان


معرفی محصول

چپندر یک سرویس کلاسیک سبک شبکه ای است که از بهترین چوب راش ایرانی تولید و ارائه شده است.

جنس :چرم و چوب
نوع دسته:بدون دسته
ارتفاع: 107 cm
عرض:55 cm
طول: 60 cm

 

ساخت مبل و آشنایی با سبک های اصیل ساخت صندلی

یکی از شاخصه های رشد تمدن، تغییر و تحول در نگرش انسان نسبت به زندگی بوده است و به طبع آن تغییر در طراحی در کلیه اسباب و لوازم مورد استفاده در زندگی از طراحی در لباس تا معماری و دکوراسیون داخلی منازل صندلی و مبلمان و ...  در قرن نوزدهم، تغییراتی بنیادین در تفکر و تولید ایجاد کرد و انتقال و تغییر صور و اشکال از معماری سنگین و مکعبی شکل به صور منحنی شکل، یکی از عوامل زمینه ساز در طراحی مبلمان بوده است.

به منظور هماهنگ شدن با معماری تحول یافته مبلمان و صندلی نیز بتدریج نه تنها از طریق فرم و سبک بلکه از نوع مواد و چوب نیز تغییر یافت. چوب های مختلفی مثل بلوط، سرو، آبنوس، گردو، شاه بلوط بتدریج جایگزین چوب گردو و... شدند.

 

 

عمل اتصال و مونتاژ قطعات چوبی از مهارت های مربوط به کنده کاری نشات می گرفت. پس از اختراع ماشین های تراش و با افزایش راندمان کاری فرآیند هایی مانند خم کردن چوب، ورقه ورقه کردن و مونتاژ مکانیکی قطعات به سازندگان این مدد را رساند که بتوانند زیباترین و مقاوم ترین مبل ها را در کوتاه ترین زمان ممکن با تناسبات بدیع و بر مبنای ابعادی استاندارد بیافرینند و همچنین تحول در علم شیمی و فرآورده های شیمیایی صنعتی، در قیاس با گذشته انواع مواد جلا دهنده مصنوعی و مقاومی را در اختیار سازندگان قرار دارد تا بتوانند  نمای دلپذیرتری بوجود آرند. از آنجا که صندلی ها در تاریخچه مبلمان جای ویژه یی دارند و به عبارتی صندلی های قدیمی از اجداد مبلمان های امروزی محسوب می شوند.

اینکه در چه فضایی غذا می‌خوریم مهم است. میز و صندلی ناهارخوری از آن بخش‌های مهم دکوراسیون خانه است که زیبایی‌اش خانه‌تان را متحول خواهد کرد. مدل‌هایی را به شما معرفی کرده‌ایم که برای انتخاب بهتر کمکتان خواهند کرد.

 

 

 

 

چپندر یک سرویس کلاسیک سبک شبکه‌ای است که از بهترین چوب راش ایرانی تولید و ارائه شده است. این مبلمان با دو ترکیب قابل سفارش است. در ترکیب اول ، مبل استیل دارای یک کاناپه دو نفره، چهار مبل تک و دو صندلی میزبان است. در ترکیب دوم سرویس دارای یک کاناپه سه نفره، دو مبل تک و دو صندلی میزبان ست. در مجموع هر سرویس دارای یک میز جلو مبل و دو میز عسلی کناری و ست ناهارخوری هشت نفره کامل است. نشیمن تمام کف این مبلمان از فوم سرد و پارچه آن توسط شما قابل انتخاب است. رنگ‌آمیزی آن نیز به انتخاب شما می‌تواند از سری رنگ‌های پوششی مثل سفید و طلایی یا رنگ‌های غیر پوششی مثل گردویی یا فندقی باشد.

 

 

 

 

 ظرافت و سبکی ،  ویژگی برجسته سرویس کلاسیک چیندر است. از همین روی برای فضاهای پذیرایی کوچک بسیار مناسبت است. به دلیل این که پشتی‌های این سرویس تماما از چوب مشکب شده است تنها به 16 متر پارچه نیاز دارد.

 

 

 

 

نظرات
loader
محصولات مشابه
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به حامی بازار می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک